Kurumsal

İshak Paşa Rezidans

Kurumsal

İshak Paşa Rezidans, 2015 yılında, İshak Aydın tarafından, Iğdır merkezde kurulmuştur. Rezidans tarzında oluşturulan konakta, 29 oda bulunmaktadır. Bu odalar 1+0, 1+1 , 2+1 şeklinde üç ayrı modelde düzenlenmiştir. Rezidans, dizayn edilirken, kiralayacak misafirlerin her çeşit rahatı ve keyfi düşünülmüştür. 

Rezidansımızda, öğretmenden, doktra, mühendisten, sağlık memuruna farklı bir çok sektörden misafirimiz konuk edilmektedir. Günü birlik ağırlamalarımız söz konusu olmamakla birlikte en az 3 aylık kiralama yöntemimiz mevcuttur. En az 3 ay olan kiralama süresi en fazla talep edilmesi durumunda ne kadar istenirse o ölçüde uzatılabilmektedir. 
  
Rezidansımızda konuklayacak olan misafirlerimizden, internet, ısınma, kapıcı, kaloriferci ve ortak giderler ayrıca talep edilmemekte, aylık kira bedeli içinde bunlar karşılanmaktadır. Bunun dışında kalan, elektrik ve su, her konuğumuz için ayrı hesaplanmakta ve kişilerin kendilerine ait ödeme yolu tercih edilmektedir.

İshak Paşa Rezidans olarak bizler, ağırladığımız misafirlerimizin en iyi şartlarda, en konforlu şekilde ağırlanması adına çalışmalarımızı dün olduğu gibi bugün de sürdürmekteyiz. 

Bu sıcak çatı altına sizleri de bekleriz ...